2003 senesinde İstanbul’da kurulan Vizyon Dekorasyon, her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren firma anlayışıyla iç dekorasyon ve yer döşemeleri sektöründe hizmet vermektedir. Zemincim.com zemin ve duvar kaplamalarını son müşteri ile uygun fiyat, kaliteli hizmet ve doğru işçilik ilkesiyle buluşturarak sektöre yön vermeyi amaçlıyor.

Karo halı ve rulo halı, laminat parke, lamine parke, vinil yer döşemeleri, duvar kağıdı, yükseltilmiş döşeme ve yüksek performanslı ahşap uygulamalarında dünya markalarını kullanıcılar ile buluşturmakta ve uzman ekip kadrosu ile uygulamasını üstlenmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana hizmet politikamızda görselliği, yeniliği, dayanıklılığı ve uygulanabilirliği benimsedik. Kaliteli ürünlerle hizmet ve müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemiz. Eviniz, ofisiniz, otel veya iş merkezlerinizde adım attığınız her yerde olmaya devam edeceğiz.

Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımız, email adresimizin yanı sıra showroom adresimizde görüşme de sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi iletişim kısmında mevcuttur.